אגד אירופה - פיתוח עסקי
פרופיל החברה
חזון ואסטרטגיה
נתונים - כוח ועוצמה
דירקטורים והנהלה
שותפים עסקיים
פולין
הולנד
בולגריה
פיתוח עסקי
סרטון תדמית על החברה
פירסומים
אתרים רלוונטים
איכות הסביבה
צור קשר
English
ברוכים הבאים לאגד אירופה, חברת תחבורה ציבורית בצמיחה באירופה
דף הבית
פעילות עסקית

פיתוח עסקי


אגד אירופה - פיתוח עסקי

צמיחתה המהירה של אגד אירופה - תוך 5 שנים הוכנסו לשירות 1800 אוטובוסים חדשים הפועלים במאות קווי הסעה עירוניים ובינעירוניים – הביאה לביסוס מעמדה כגורם משמעותי בתחום התחבורה הציבורית במדינות בהן היא פועלת. במקביל, תהליך הפיתוח העסקי המואץ של אגד אירופה, מהווה מוקד אטרקטיבי במיוחד בקהילה העסקית הבינלאומית שמחפשת לבצע שיתופי פעולה, מיזוגים ובעיקר - השקעות מניבות. הפיתוח העסקי של אגד אירופה מתבצע בשלושה מאמצים עיקריים:

1. הרחבת הפעילות הקיימת  - מיצוי הפוטנציאל הלא מנוצל עדיין
בארצות בהן אגד אירופה כבר פעילה.

2. חדירה לשווקים חדשים -  נעיצת יתד במדינות נוספות הן במערב
והן במזרח אירופה .

3. מגוון שירותים משלימים – הרחבת הפעילות העסקית לתחומים
משיקים ומשלימים כמו שירותי תדלוק, חלפים ותחזוקה מכאנית,
חנייה ניקיון  ועוד.

הרחבת הפעילות הקיימת
את הדגל הראשון קבעה אגד אירופה בבולגריה. אולם הפריצה הגדולה היתה בפולין שם זכתה אגד אירופה במכרז להפעלת תחבורה ציבורית בערים הגדולות ורכשה ממשרד האוצר הפולני 10 חברות תחבורה ציבורית איזוריות.

מיזוג פעילות החברות האיזוריות לאחת גדולה, ביטול קווי הסעה חופפים, הוצאה משירות של אוטובוסים ישנים ורכישה מאסיבית של צי אוטובוסים חדיש, והקמת מערך פיקוח, בקרה, ותחזוקה מתקדם - הם רק חלק מהצעדים שנוקטת אגד אירופה בפולין ואשר מיצבו את מעמדה כחברה מובילה המספקת שירותי הסעה ציבורית ברמה הגבוהה ביותר.

תנופת הפיתוח העסקי קבלה חיזוק עם  הזכייה במכרז של עיריית אמסטרדם לאספקת שירותי תחבורה ציבורית בחלק מקווי התחבורה הציבורית בעיר עצמה וביישובים של "עוטף אמסטרדם" מצפון לה. נתוני פתיחה אלה מהווים רוח גבית להרחבת הפעילות לעוד ערים בפולין והולנד תוך השענות על הצלחות מוכחות הן בתחום התפעול השוטף, הן ברמת השירות הניתנת לנוסעים וכמובן ברמת הבסיס הכלכלי האיתן והקשרים ההדוקים עם השותפים העיסקיים.

חדירה לשווקים חדשים
אגד אירופה משקיעה מאמץ רב באיתור הזדמנויות "להכות שורשים" במדינות נוספות ברחבי אירופה. שיטת הפעולה שהוכיחה את עצמה עד כה תימשך: השתתפות וזכייה במכרזים של רשויות עירוניות, רכישת חברות, בנייה מחדש של צי אוטובוסים מודרני, מיזוג קווים מקבילים, הוספת קווים לשיפור השירות לנוסע, הטמעת מערך פיקוח, בקרה ומעקב אחרי כל אוטובוס באמצעות לוויין – הכל תוך שקיפות פעילות מלאה, הישענות על הבסיס הכלכלי האיתן, וכמובן, במחיר תחרותי.

מגוון שירותים משלימים
אך טבעי הדבר שבמקביל לשירותי הסעת נוסעים שואפת אגד אירופה לשלב בפעילותה גם מתן שירותים משלימים הן לשיפור השירות הניתן לנוסעים שלנו, הן לשם חיסכון משמעותי בעלויות וכמובן לשם ביצוע שיתופי פעולה עם חברות מקבילות תוך שמירה על אסטרטגיית WIN-WIN, כלומר, גם מחיר משתלם לרוכשי השירות גם רווח נוסף לאגד אירופה. השירותים המשלימים רבים ומגוונים:

* מערך תדלוק ותחנות דלק במרחב הפעילות
* הקמת רשת מוסכים לטיפולים שוטפים ותחזוקה מכאנית
* בניית מערך חלפים
* הקמת מרכזי חנייה ושירותי ניקיון
* טיפול בנדל"ן  הנמצא בבעלות החברה

לפרטים נוספים על הפיתוח העסקי של אגד אירופה
מכרזים, מיזוגים, שיתופי פעולה ואפשרויות השקעה
ניתן ליצור איתנו קשר

צור קשר
דף הבית הדפסה מפת האתר