פרופיל החברה
חזון ואסטרטגיה
נתונים - כוח ועוצמה
דירקטורים והנהלה
שותפים עסקיים
פולין
הולנד
בולגריה
פיתוח עסקי
סרטון תדמית על החברה
פירסומים
אתרים רלוונטים
איכות הסביבה
צור קשר
English
ברוכים הבאים לאגד אירופה, חברת תחבורה ציבורית בצמיחה באירופה
דף הבית
אודותינו

נתונים - כוח ועוצמה


אגד אירופה – נתונים

אחת הדרכים הבדוקות לבחון את עוצמתה וכוחה של חברה זו בדיקת הנתונים ה"יבשים" לכאורה. המספרים מלמדים המון, ובעצם מהווים את הפילטר אשר על בסיסו ניתן בקלות להחליט: עם החברה הזו כדאי לעבוד, לעשות עסקים, להזמין להשתתף במכרז וכדומה. הנה הנתונים של אגד אירופה:

הגב החזק:
אגד אירופה נמנית על קבוצת אגד ישראל קואופרטיב התחבורה הציבורית מהגדולים והמתקדמים בעולם. ארגון הגג – אגד ישראל – מפעיל יותר מ-3000 אוטובוסים חדישים ומתקדמים המסיעים מידי יום כמיליון נוסעים והכנסותיו מסתכמות ב-700 מיליון ₪  בשנה.
לאגד ישראל 80 שנות ניסיון בתחום התחבורה הציבורית, במהלכן בנתה מארג של קשרים כלכליים, ושותפים עסקיים עם מגוון חברות בעולם ובהן בנקים ומוסדות פיננסים, יצרניות אוטובוסים מובילות, ספקיות שירותים טכנולוגיים מתקדמים ועוד. מכל אלה נהנות החברות השייכות לקבוצת אגד ישראל ובהן אגד אירופה.

ותק והיקף פעילות
אגד אירופה פעילה מאז שנת 2007. לכאורה, פרק זמן קצר ביותר לחברה המספקת שירותי הסעה ותחבורה ציבורית. לכאורה בלבד. באותו פרק זמן הספיקה אגד אירופה לזכות במכרז להפעלת קווי תחבורה ציבורית בבולגריה, בפולין ובהולנד.
והמשמעות היא בעצם הקמה של חברת בת בכל אותן מדינות, בניית תוכנית עסקית ארוכת טווח, גיוס מימון, הקמת מטה שינהל ויפעיל, רכישת אוטובוסים חדשים ומתקדמים, גיוס והעסקת עובדים, הקמת מערך תפעול, תחזוקה, תדלוק, בניית מפרטים טכניים וסגירת חוזים עם ספקים כמו יצרניות אוטובוסים, מיסוד קשרים עם גופים פיננסים כמו בנק ברה הפולני, ועוד רשימה ארוכה של פעולות הכרוכות בהקמת חברת תחבורה ציבורית בסדר גודל של כ-1800 אוטובוסים.
בעולם התחבורה הציבורית להגיע למקום בו נמצאת כיום אגד אירופה בפרק זמן של 5 שנים נחשב  להישג יוצא דופן.

תוצאות
דרך חברות הבת שלה מפעילה כיום אגד אירופה 1800 אוטובוסים חדישים, מסיעה ביום עשרות אלפי נוסעים ומפעילה מאות קווי תחבורה ציבורית עירוניים ובין עירוניים.

לפרטים נוספים על הפיתוח העסקי של אגד אירופה
מכרזים, מיזוגים, שיתופי פעולה ואפשרויות השקעה
ניתן ליצור איתנו קשר

צור קשר
דף הבית הדפסה מפת האתר